Arzbet Para Çekme

Arzbet yüksek oranları ile müşterilerini memnun eden bir site olup kazançlarınızı çekebilmeniz de son derece kolaydır. Çekim yapabilmek için kullanabileceğiniz çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Banka transferi, cepbank gibi yöntemler yalnızca ülkemizde geçerlidir. Ancak dünyanın pek çok farklı bölgesinde de kullanabileceğiniz alternatifler bulunur.

Arzbet hesabınızdan çekim yapabilmek için hesabınızın onaylı olması şarttır. Sizden kimlik ve adres onayı istenecektir. Bunun için kimliğinizin önemli bölümlerini kapatarak gönderebilirsiniz. Adres onayı için son 3 aya ait bir fatura kullanabilirsiniz. Onay işlemleri için göndereceğiniz bilgilerin görülebilecek kalitede olması önemlidir.

Çekimle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda canlı destekten yardım alabilirsiniz.

Arzbet Para Çekme Seçenekleri Nelerdir ? Hangi Yöntemleri

Arzbet Papara ile Para Çekme      

Arzbet hesabınızdan para çekmek için kullanabileceğiniz yöntemlerden birisi olan Papara için öncelikle bir Papara hesabı açmanız gerekmektedir. Eğer hesabınız yoksa an yalnızca birkaç dakika ayırmanız ve hesap oluşturmanız yeterli olacaktır. Daha sonra Papara hesabınıza giriş yapmalı ve hesap bilgilerinizi bir kenara not almalısınız. Arzbet hesabınıza girerek para çekme bölümüne ilerlemeli ve buradan Papara’yı seçmelisiniz. Ne kadar çekim yapmak istediğinizi girdikten sonra Papara hesap bilgilerinizi yazmalı ve işlemi onaylamalısınız.

Arzbet Cepbank ile Para Çekme   

CepBank, Arzbet hesabınıza para yatırmak için olduğu gibi çekim işlemlerinde de kullanabileceğiniz bir para transfer yöntemidir. Ancak çekim işlemlerini yalnızca bankamatik üzerinden yapmanız mümkün olacaktır. Arzbet’in para çekme bölümüne giriş yaparak CepBank seçeneğini tıklamalısınız.

Karşınıza çıkan form çekim yapacağınız miktarı sorarak başlar. Miktarı yazıp onayladıktan sonra 2 adet telefon numarası vermelisiniz. Ayrıca ad soyad bilgileri, T.C. kimlik numarası çeşitli bilgiler sizden istenecektir. Bu bilgileri doldurarak formu onayladığınız da 15 dakika gibi kısa bir sürede işleminiz gerçekleştirilir ve alıcı numarası olarak verdiğiniz cep telefonuna bir SMS iletilir. Bu SMS içerisinde yer alan CepBank para çekme kodunu kullanarak bankamatik üzerinden çekimizi yapabilirsiniz.

Arzbet Kredi Kartı Para Çekme     

Kredi kartınıza Arzbet hesabınızdan para çekimi yapmanız mümkündür. Ancak unutmamalısınız ki yalnızca kendinize ait bir kredi kartı kullanabilirsiniz. Bu adım yaşanabilecek kara para aklama gibi illegal işlemlerin önüne geçmek için Arzbet’in son derece önem verdiği bir kuraldır.

Kazandığınız parayı çekebilmek için Arzbet profilinize girmeli ve para çekme bölümüne gelerek kredi kartını seçmelisiniz. Bu bölümde yalnızca kart numaranızı paylaşmanız yeterli olacaktır. Sistem otomatik olarak Arzbet hesabınızda yer alan ad soyad bilgilerini kredi kartı için de geçerli kabul edecektir. Bu noktada bir başkasına kartını kullandığınız anda işleminizin gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır. Çekim yapmak istediğiniz miktarı girdiğinizde para kredi kartınıza yatırılacaktır. Eğer kredi kartı borcunuz varsa çektiğiniz para borcunuzu kapatmak için kullanılır. Daha fazlası ise artı bakiye olarak geçecektir.

Arzbet Banka Havalesi ile Para Çekme

Arzbet hesabından para çekmek için kullanabileceğiniz en kullanışlı yöntemlerden birisi olan banka havalesi için yalnızca kendinize ait bir banka hesabınızın bulunması yeterli olacaktır. Sitenin para çekme bölümüne ilerleyebilir ve buradan para transferinin üstüne tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan formda banka bilgilerinizi istenecektir. Banka hesap numarası, IBAN gibi bilgileri doldurduktan sonra ne kadar çekini yapmak istediğinizi yazmalı ve işleminiz onaylamalısınız.

Arzbet hemen hemen tüm Türk bankalarıyla anlaşmalı olduğundan dolayı işleme EFT ve havale olarak gerçekleştirmektedir. Bu sayede de günün hangi saatinde olursa olsun çekim yapmanız mümkün olacaktır.

Arzbet Bitcoin ile Para Çekme

Hesabınızdan para çekmek için yalnızca Bitcoin değil pek çok kripto parayı da kullanmanız mümkündür. Tercih edeceğiniz kripto paraya ait bir cüzdan adresinizin bulunması gerekmektedir. Bunun için Türkiye’de ve dünyada pek çok kripto borsası olup aralarından güvenilir bulduğunuz birini tercih edebilirsiniz.

Daha sonra Arzbet hesabınıza giderek hangi kripto para ile çekim yapacağınızı seçmeli ve çekmek istediğiniz miktarda TL cinsinden yazmalısınız. Sistem otomatik olarak hangi kripto para ile çekim yapmak istiyorsanız miktarı o para birimine çevrilecektir. Sizde miktarı kontrol ederek işlemi onaylayabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cüzdan adresine kısa süre içerisinde paranız geçecektir.

Arzbet Paykasa ile Para Çekme

Paykasa dünyanın hemen hemen her ülkesinde geçerli olan bir online kart olup kart numarası ve son kullanım tarihi ile para gönderimini sağlamakladır. Arzbet hesabınıza girerek Paykasa ile para çekmek istediğinizi seçmeli ile çekim yapmak istediğiniz miktarı onaylamalısınız. Sistem size kart numarası ve son kullanma tarihini verecektir. Bu bilgiler ile pek çok alışveriş sitesinden alışveriş yapabilir ya da kazandığınız tutarı Paykasa bayilikleri üzerinden bozdurabilirsiniz.

Arzbet CMT Cüzdan ile Para Çekme

Eğer bir Cmt cüzdan hesabınız bulunuyor ise Arzbet hesabınıza girerek para çekme bölümüne tıklamalı ve Cmt cüzdan seçeneğinin üzerine dokunmalısınız. Sizden Cmt cüzdan bilgileriniz istenecektir. Bu bilgileri paylaştıktan sonra çekim yapmak istediğiniz miktarı girerek onayla butonuna tıklamalısınız. Talebiniz kontrol edilecek ve sitenin yoğunluğuna göre değişmekle birlikte genellikle maksimum 15 dakika içerisinde tamamlanacaktır.

Arzbet Güncel Girişi