Arzbet Para Yatırma

Arzbet hesabınıza para yatırmak için tercih edebileceğiniz yerel ve dünyanın her yerinde geçerli olan pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Kullanacağınız yönteme göre değişmekle birlikte işlemler genellikle kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Eğer yarım saat geçmesine rağmen paranız hesabınıza geçmemişse canlı desteğe bağlanarak yardım alabilirsiniz.

Arzbet Para Yatırma Yöntemleri Para Çekme Seçenekleri

Arzbet Papara ile Para Yatırma    

Arzbet sitesine para yatırırken kullanabileceğiniz en pratik yöntemler arasında Papara yer almaktadır. Papara Türkiye merkezli bir online para transfer aracıdır. Papara’yı kullanabilmek için öncelikle birkaç dakikanızı ayırarak internet sitesi üzerinden bir Papara hesabı açmanız gerekmektedir. Bu işlem için herhangi bir ücret ödemeniz ya da belge göndermeniz gerekmemektedir.

Bankaların altyapısını kullandığından dolayı son derece güvenilirdir. Eğer bir Papara hesabınız bulunuyorsa Arzbet sitesinin para yatırma bölümüne girmeli ve seçenekler arasından Papara’yı seçmelisiniz.

Yatırım yapmak istediğiniz miktarı yazdığınızda Papara hesap bilgilerini sizinle paylaşacaktır. Bu bilgileri bir kenara not almalısınız. Daha sonra resmi internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden para hesabınıza giriş yapmalısınız.

Para gönderme bölümüne ilerleyerek Papara hesap bilgilerini girmeli ve ne kadar para yatırmak istediğinizi seçerek işlemi onaylamalısınız. Bu işlemle beraber para yatırma işleminiz tamamlanacaktır. Ancak işlemin Arzbet tarafından işleme alınabilmesi için bir talep oluşturmanız gerekecektir. Bunun için yatırım işlemleri bölümüne geri dönmeli ve ne kadar para yatırdığınızı girerek onaylamalısınız. Sistem 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde işleminizi kontrol edilecek ve paranın hesabınıza geçmesini sağlayacaktır.

Arzbet Cepbank ile Para Yatırma    

Arzbet hesabınıza para yatırmak için CepBank kullanmak istiyorsanız öncelikle banka bankanızın CepBank gönderim işlemlerini destekleyip desteklemediğini öğrenmelisiniz. Eğer kullandığınız bankanın CepBank gönderim özelliği bulunuyor ise işleminizi doğrudan bankanızın mobil uygulaması üzerinden yapma imkânınız bulunmaktadır. Aksi takdirde bankaların ATM’leri üzerinden işlemi gerçekleştirme imkânınız da mevcuttur.

CepBank ile para göndermenin mantığı bir cep telefonu numarası aracılığıyla transfer gerçekleştirmektir. Bu nedenle para gönderirken 2 adet telefon numarası girmeniz gerekecektir. Alıcı bölümüne kendi telefonunu girebilir, gönderici bölümüne ise bir tanıdığınızın numarasını verebilirsiniz. Bu sayede tarafınıza gelen SMS kodu ile işlem gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Para gönderimini tamamladıktan sonra Arzbet para yatırma işlemleri arasından cep bankankı seçmeli, sizden istenen formu doldurmalısınız. Yaklaşık yarım saat içerisinde işleminiz kontrol edilecek ve para hesabınıza geçmiş olacaktır.

Arzbet Kredi Kartı Para Yatırma  

Bahis sitelerine kredi kartı kullanarak para yatırmak genellikle pratik olduklarından dolayı tercih edilmektedir. Bu yöntemi kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Öncelikle unutmamalısınız ki yatırımınızı yalnızca kendinize ait bir kredi kartı ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer kredi kartının ve Arzbet hesabını sahibi farklı ise işleminiz reddedilecektir. Ayrıca kredi kartınızın internet üzerinden yapılan harcamalar için açık olması, kart limitinizin yatıracağız tutar kadar olmasa önemlidir. Arzbet üzerinden yapacağınız kredi kartı yatırımları son derece güvenilir olmakla birlikte kendinizi riske atmamak için bir sanal kart oluşturarak kullanmayı da düşünebilirsiniz.

Para yatırma bölümleri arasından kredi kartını seçtikten sonra ne kadar para yatırmak istediğinizi girmelisiniz. Daha sonra kartın üzerinde bulunan kart numarası kartın son kullanım tarihi ve güvenlik numarası gibi bilgileri doldurmalısınız. İşleminizin tamamlanması için tarafınıza gönderilecek olan SMS kodunu ekrandaki alana girdikten sonra işleminiz tamamlanacaktır.

Arzbet Banka Havalesi ile Para Yatırma             

Banka kullanarak hesabınıza para yatırmak için öncelikle canlı desteğe bağlanmanız gerekmektedir. Saniyeler içerisinde canlı desteğe bağlanabilir ve müşteri danışmanınıza hangi bankaya kullanarak para yatırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Size verilecek olan banka bilgilerini bir kenara not alabilir ve kendinize ait bir banka hesabını kullanarak dilediğiniz miktarda para gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınıza giriş yaparak bir talep oluşturmanız gerekecektir. Yatırım bölümünden banka transferi seçmeli ve formu doldurarak talep oluşturmalısınız. Arzbet’in hemen hemen her banka ile anlaşması bulunduğundan dolayı işlemin saniyeler içerisinde gerçekleştirilecek ve yatırım talebiniz 10-15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmış olacaktır.

Arzbet Bitcoin ile Para Yatırma

Bitcoin ile para yatırmak için bir kripto para borsa su üzerinden hesap açmanız gerekecektir. Daha sonra Arzbet hesabınıza girmeniz ve kripto para ile para yatırım seçeneklerine girerek Bitcoin’i seçmelisiniz. Yatırmak istediğiniz tutarı Türk lirası cinsinden yazdığınızda sistem otomatik olarak kaç Bitcoin göndermeniz gerektiğini hesaplayacaktır. Sizinle paylaşılan Bitcoin cüzdan adresine belirtilen miktarda parayı gönderdikten sonra ödemeyi gerçekleştirdim butonuna tıklayabilir ve talebinizin sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz.

Arzbet Paykasa ile Para Yatırma

Paykasa kullanarak Arzbet hesabınıza para göndermek için Paykasa bayilikleri üzerinden kart alımı yapmanız mümkündür. Size verilen kart numarası ve kartın son kullanım tarihini Arzbet Paykasa ile para yatırma bölümüne girerek yazabilirsiniz. Sistem bilgileri kontrol edecek ve paranızın dakikalar içerisinde hesabınıza geçmesini sağlayacaktır.

Arzbet Ecopayz ile Para Yatırma

Ecopayz dünyanın her yerinde kullanılan bir online para aktarımı yöntemi olup işlemi gerçekleştirmek için öncelikle Ecopayz hesabı açmanız gerekecektir. Eğer bir hesabınız bulunuyor ise sitenin para yatırma bölümüne girerek ne kadar yatırım yapmak istediğinizi girebilir ve size gönderilen hesap bilgilerine para gönderimini sağlayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.